Як облаштувати невелику кухню?


Кожна господарка мріє про функціональну та простору кухню, де поміститься не тільки побутова техніка та посуд, а й вистачить місця для членів родини, гостей. Та більшість сучасних квартир мають невелику площу. Тому найдоступнішим способом досягти бажаного результату є правильне планування простору кімнати.

До облаштування кухні невеликих розмірів потрібно підходити продумано та ретельно, тому ми створили базову інструкцію для того, щоб трішки полегшити цей процес.

Плануючи простір маленької кухні, найвдалішим варіантом вважається Г-подібне розташування меблів. Таким чином суміжні стіни об'єднуються в єдиний робочий простір.

Для того, щоб правильно розмістити найнеобхідніше в робочій зоні, просто уявіть процес приготування, уявно розташовуючи необхідну для Вас техніку та посуд.

Якщо площа кухні не дозволяє Вам розмістити все необхідне, зекономити простір можливо, віддавши перевагу вузькій посудомийній машині,а пральну машину облаштувати у ванній кімнаті.

Меблі у невеликій кухні мають бути ергономічними. Кухні від фабрики "Комфорт меблі" характеризуються функціональністю, зручністю та надійністю, а процес приготування стає приємнішим.

Для того, щоб візуально розширити простір, необхідно обирати меблі світлих кольорів. Глянцеві поверхні фасадів та дзеркала також допоможуть візуально розширити кімнату.Фабрика Комфорт меблі має широкий асортимент кухонь з глянцевими фасадами різних кольорів, серед них серії "Хай-тек", "Фарбований високий глянець", "Хай-тек глянець перламутр" та інші. Якщо Ви віддали перевагу білому кольору кухні - інтер'єр чудово збалансують яскраві акценти декору.

Під час створення проекту кухні краще працювати з професійним дизайнером, щоб не допустити розповсюджених помилок. Та часто ми не маємо можливості звернутися до професіонала, тому й було створено цю статтю.

Фабрика "Комфорт меблі" постійно розширює свої можливості та поповнює асортимент. Завжди в пошуку нових підходів у дизайні меблів для того, щоб кожен зміг віднайти свій варіант кухні.

06.10.2020

Возврат к списку