Ціни на варильні поверхні в інтернет- магазині "Комфорт Меблі" залежать від характеристик техніки. Для більш детальної косультації рекомендуємо ознайомитись з розділом - https://komfortmebli.com.ua/catalog/varilni_poverkhni/
Широкий асортимент варильних поверхонь в Херсоні дозволяє вибрати модель, що відповідає вашим потребам та бюджету.
КРОК 1 – ОБРАТИ ТИП ВАРИЛЬНОЇ ПОВЕРХНІ
Широкий вибір варильних поверхонь в Херсоні представлений двома основними типами, які у свою чергу мають підкатегорії.
Газові варильні поверхні
Газові варильні поверхні взалежності від матеріалу бувають: класичні металеві та сучасні скляні.
Класичні металеві поділяються на газові емальовані та газові з нержавіючої сталі
Газові емальовані варильні поверхні вважаються одними з найуніверсальніших та простих у використанні, але вони недостатньо практичні – поверхня боїться сколів та будь-яких інших пошкоджень. Ціни на них переважно є демократичними, а тому покупка такої поверхні не вдарить по гаманцю. Емальовані панелі можуть бути виконані в різних кольорах, завдяки чому чудово вписуються в абсолютно різний інтер'єр.
Варильні поверхні з нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь є основним матеріалом для виробництва таких поверхонь, завдяки своїй міцності, стійкості до корозії та легкості догляду.
Газові скляні варильні поверхні — це поєднання склокерамічної та звичайної газової панелей. Це фактично газова варильна поверхня зі скляним покриттям. Тобто газова варильна поверхня встановлюється на склокерамічну пластину, а не традиційну металеву основу. Газові скляні варильні поверхні дещо дорожчі, ніж звичайні газові прилади, хоча мають усі переваги таких моделей, а також вони стильніші та простіші в очищенні.
Електричні варильні поверхні
Електричні варильні поверхні доступні в трьох формах: керамічні, традиційні електричні з дисковими конфорками й індукційні. Усі вони електричні, але працюють по-різному.
Електричні склокерамічні варильні поверхні також відомі як просто керамічні. Це електричні варильні панелі, вкриті гладеньким шаром керамічного скла. Нагрівання в цьому типові надходить від котушки, що розташована під скляною пластиною та передає тепло через неї за допомогою інфрачервоних променів.
Традиційні електричні варильні поверхні з дисковими конфорками в першу чергу відрізняються своєю простотою,тому немають цілого ряду переваг. Вони істотно поступаються склокерамічним електричним поверхням в розмаїтті функціоналу та естетиці, але при цьому ціна на традиційні електричні поверхні (з млинцями) в 2-4 рази нижче.
Індукційні варильні поверхні так само живляться від електрики. Але є одна важлива відмінність. Індукційні прилади нагрівають посуд за допомогою магнітної енергії, тоді як електричні передають тепло до будь-чого на своїй поверхні.
Тож який принцип роботи індукційних варильних поверхонь? Під їх керамічною панеллю розташована котушка з мідного дроту. Завдяки цьому між нею та посудом утворюється магнітне поле. Раніше ви могли чути, що для індукційних приладів потрібні спеціальні каструлі. Тепер ви знаєте чому. Якщо в каструлі недостатньо заліза, вона не утворюватиме електромагнітне поле з мідною котушкою. На щастя, більшість сучасного посуду створюється сумісним із різними типами варильних поверхонь, зокрема індукційними.
Комбіновані варильні поверхні – гібриди, в яких об'єднуються електричні та газові конфорки. Ця специфічна техніка стане в пригоді тим, у кого є доступ до обох джерел енергії, але він непостійний.
Наприклад, при перебоях з газом зручно готувати на електриці, а якщо взимку в заміському будинку або на дачі обірвало дроти, можна підключити до конфорки газовий балон. На нашому сайті ви знайдете два варіанти комбінації газ+електрика та газ+індукція.
КРОК 2 – ВИБРАТИ РОЗМІР ВАРИЛЬНОЇ ПОВЕРХНІ
Варильна поверхня повинна бути пропорційна розміру кухні та гармоніювати з інтер'єром. Для маленької кухні оптимальне рішення варильна поверхня до 45 см. В умовах дефіциту вільного місця, вона мінімізує ефект «захаращеності» кімнати габаритною технікою. Панель з корпусом 45-60 см — стандартний варіант, який вдало доповнить інтер’єр кухні середньої площі та просторої кухні. Колір варильної поверхні візуально впливає на розмір приміщення, так глянцева плита візуально розширить простір, а темні кольори зроблять кухню меншою.
Вибравши розмір варильної поверхні відразу зрозуміло кількість комфорок.
- 30 см - 2 комфорки
- 45 см - 3 комфорки
- 60 см - 4 комфорки
КРОК 3 – ОБРАТИ КОЛІР
Розшифровка кольорів:
- WH - білий;
- INOX, X, MLX - нерж.сталь;
- IVORY - кремовий;
- MB,BK - чорний;
- AN - антрацит;
- GRS - сірий;
- ON - онікс.
КРОК 4 – ВИБИРАЄМО КОРИСНІ ФУНКЦІЇ ТА ПАРАМЕТРИ ВАРИЛЬНОЇ ПОВЕРХНІ
Електропідпал. Варильна поверхня з електрозапалюванням включається одним натисканням на кнопку, але для цього вона має бути постійно підключена до електромережі.
Газ-контроль - це система, що припиняє подачу газу в разі згасання полум’я, скажімо, через залиття рідиною або сильного пориву вітру.
Турбокомфорка (WOK) - газова конфорка з 2-3 рядами полум'я, нагрівається швидше та інтенсивніше стандартної конфорки.
Комфорка з розширювальною зоною - це тип конфорки, який має дві або більше концентричні конфорки, що дає можливість збільшувати або зменшувати зону нагріву залежно від ваших потреб. Ви можете використовувати посуд різного розміру, від маленьких каструль до великих сковорідок.
Booster - це функція, яка є у індукційних поверхонь. Дозволяє короткочасно (до 5 хвилин), але потужно посилити роботу конфорки.
SLIDER перемикання потужностей - це сенсорна панель, що дозволяє плавно регулювати потужність нагріву конфорки. Тепер не потрібно довго наклацувати туди та назад необхідну потужність, адже достатньо всього провести пальцем по сенсорному слайдеру до необхідної позначки.
Таймер для кожної конфорки. У деяких моделях таймер працює для кожної конфорки окремо.
Це зручно, якщо ви часто готуєте кілька страв одночасно. Після закінчення заданого часу потрібна конфорка автоматично відключається.
Блокування - це функція, яка запобігає випадковому ввімкненню конфорок.
Матеріал решітки для газових варильних поверхонь. Решітки бувають чавунні та емальовані.
Чавунні решітки - славляться своєю стійкістю і міцністю. Вони не деформуються з часом. І їм не страшний тривалий вогонь.
Емальовані решітки - більш легкі і прості в догляді. Але менш міцні, ніж чавунні, і з часом можуть деформуватися.
Отже, підіб’ємо підсумки. Підбираючи варильну поверхню потрібно:
- обрати тип варильної поверхні;
- вибрати розмір;
- обрати колір;
- вибрати необхідні функції.
Можливі проблеми та їх вирішення
Проблема: Прочитали матеріал, але підібрати варильну поверхню не вдається.
Рішення: Зверніться у наш відділ проектування кухонь. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам з підбором.
Питання та відповіді
Фабрика "Комфорт Меблі" може запропонувати декілька недорогих моделей варильних поверхонь. Чудовими варіантами будуть моделі HG640-MA3 S та HG640 B2 S.
Найпопулярнішими плитами в 2024 р. вважаються моделі з індукцією. Вони мають сучасний вигляд та доволі практичні.
Придбати варильну поверхню та іншу побутову техніку можна разом з кухнею в магазині Комфорт меблі.