Комоди від фабрики "Комфорт меблі"


Комод по праву можна вважати одним з найбільш функціональних предметів меблів, адже займаючи не багато простору, він може вміщати в себе велику кількість різних речей, які можуть знадобитися в будь-який момент.

Вибір комода
За підрахунками фахівців, коефіцієнт корисної дії комода наближається до 100%. І все це завдяки його висувним ящикам. Саме вони дозволяють використовувати той простір, який відводиться комоду.

Сучасні моделі мають безліч форм, при цьому їх пряме призначення - компактне і зручне зберігання домашніх і особистих речей залишається незмінним. Для всіх комодів загальною рисою є наявність стільниці та висувних ящиків.

Комоди За призначенням комоди поділяються на:
  • Комоди для вітальні. Підбираються в повній відповідності з основним дизайном кімнати. Вони відрізняються яскраво вираженим стилем, можуть бути прикрашені декоративними, скляними, металевими вставками. Багато з них мають спеціальні місця або простору стільницю для апаратури;
  • Комоди для спальні. Відрізняються глибиною і місткістю висувних тумб. Вироби розраховані для зберігання ковдр і подушок, особистих речей і т.д.;
  • Комоди для дитячої. Моделі цього типу дуже зручні та стійкі;
  • Комоди для передпокою. Різноманітність моделей дозволить вибрати комод для прихожої будь-якої площі, від лаконічних моделей, до виробів з дзеркалами і декором.

Для просторої кімнати підійдуть великі комоди, зі збільшеним об'ємом ящиків. У верхні ящики таких комодів дуже зручно складати білизну, невеликі аксесуари. Якщо комод не надто високий, то над ним можна повісити дзеркало і використовувати верхню кришку комода в якості туалетного столика.

На нашому сайті ви можете обрати та придбати сучасні комоди за доступними цінами, які відповідатимуть всім вашим вимогам.

Фабрика "Комфорт меблі" в Києві, пропонує своїм покупцям комоди різних розмірів і модифікацій для того, щоб обраний вами елемент меблів підійшов у відведений для нього простір і прекрасно вписувався в інтер'єр кімнати. 

Комоди від фабрики "Комфорт меблі" характерні широкою палітрою кольорів на вибір, актуальним дизайном, доступною ціною і, звичайно, високою якістю. Наші клієнти можуть бути впевненими, що обрані меблі тішитимуть своїм дизайном та функціональністю довгі роки.

04.05.2021

Возврат к списку