Сучасні меблі у вітальню

Сучасні меблі у вітальню от фабрики Комфорт мебель, официальный сайт в Киеве

Сучасні модульні гостинні


Швидко і стрімко відійшли в минуле шаблонні інтер'єри для вітальні, які включали обов'язково громіздку стінку "як у всіх", масивний диван, пару крісел і журнальний столик. Сучасна мода диктує свої правила, і наша фабрика, слідуючи новим тенденціям, представила нові сучасні стильні дизайни. У даній статті ми розглянемо асортимент меблів у вітальню від фабрики "Комфорт меблі" та їх переваги. 

Переваги сучасних меблів для вітальні

Особливість сучасного дизайну - поєднання практичності й смаку, можливість в будь-який момент змінити обстановку, залишивши загальну спрямованість стилю. Для цього ідеально підходять модульні гостинні. Комплект складається з декількох окремих елементів: шаф, комоду, тумби для ТВ, журнального столика, полиць. Зручність у тому, що можна вибрати і придбати тільки необхідні складові і комбінувати їх відповідно до власного смаку і вимог інтер'єру. Тож, безперечними перевагами сучасних модульних меблів для гостинної є:

  • Практичність - мова йде саме про компактність і місткість, легкість в догляді, що заощаджує дорогоцінний час;
  • Функціональність - полягає в зручності використання, звільнення простору за рахунок можливості трансформації;
  • Мінімум фурнітури, яка не відволікає на себе увагу, візуально розширює простір;
  • Поєднання простоти і стилю дозволяє повністю влитися в інтер'єр, створює загальну цілісність.

Меблі у вітальню від фабрики "Комфорт меблі"

Сучасні модульні стінки У новому каталозі "Прихожі • Спальні • Стінки • Дитячі" 2021/22 ми представили дві серії модульних меблів: серія "Віда" та "Еко".

Серія "Віда" - відрізняється стильним поєднанням кольорів та текстур, сучасними глянцевими фасадами, новими формами та фурнітурою. Усі секції даної серії доповнюють одна одну, тому розташувати їх в кімнаті дуже просто.

 Безліч покупців віддають перевагу меблям із глянцевими поверхнями, тому обирають саме модульну систему серії "Віда". Це не дивно, адже стінка має розкішний вигляд та притягує погляд блискучими фасадами. Такий варіант відмінно підходить як для маленької, так і для великої кімнати.

 У маленькому приміщенні вона виконує додаткову функцію візуального розширення простору, так як саме дзеркальні та глянцеві поверхні дизайнери рекомендують використовувати в невеликих кімнатах для того, щоб вони виглядали світлішими та ширшими.

Серія "Еко" - характерна найбільшим асортиментом посекційних елементів, що дозволяє з легкістю сформувати комплект меблів, які ідеально впишуться до вашої вітальні. Також беззаперечною перевагою даної серії є її доступна ціна, що не відміняє високу якість та стильний сучасний дизайн.

Вітальня є візитівкою кожної оселі, тому дизайн потрібно ретельно продумувати, а меблі обирати лише у надійного виробника.  

Фабрика "Комфорт меблі" у Києві вже десятки років на меблевому ринку. Нам довіряють тисячі клієнтів в Україні та далеко поза її межами.  Ми постійно розширюємо асортимент і модельний ряд, завдяки чому в кожного покупця є можливість створити свій унікальний дизайн вітальні, який відповідатиме сучасним тенденціям та, найголовніше, додаватиме комфорту до повсякденного життя та служитиме довгі роки.
05.08.2021

Повернення до списку