Відгуки

Відгуки покупців
Рейтинг покупців
4.8 / 5 4.8 5 194
На основі 194 оцінок покупців
92.8%
2.1%
1%
1%
3.1%
Відгук про магазин komfortmebli.com.ua
Відмінний магазин
Заголовок*
Переваги
Недоліки
Коментар*
Файли
Перетягніть сюди файли або натисніть для вибору
Максимальний розмір файлу 10M в форматі .
Максимальное количество файлов - 8 шт.
Назвіться
Для продовження ви повинні прийняти умови Угоди
Для продовження ви повинні прийняти угоду на обробку персональних даних
Заказывали кухню с антресолями
Переваги
Хорошее качество
Коментар
Кухня с антресолями очень вместительная цвет как я и хотела. По качеству и достааке все хорошо. Спасибо.
Файли
Замовлення кухні, шафи купе
Переваги
Якість як кухні, так і шафи купе мене влаштували! Я тривалий час підбирала те, що мені потрібно! Але коли довелось збирати кухню, то виявилось, що не вистачало деяких деталей, два блюмівські замки були запаковані дефектними! Був повний комплект китайських завіс навіщось, - він же ж не безкоштовний! Плюс пластикові ручки також не розумію навіщо мені вклали, якщо я замовила металеві! Розібрати накладну складно аби перевірити, що там за шафи, бо всюди малозрозуміле маркування і тому мені прийшла іще одна лишня шафа! Звісно, я знайду де її поставити, але вона мені не була потрібна! Про те, що до посудомийної машини ідуть лише фасад, а бічних стінок нема - треба ОБОВЯЗКОВО попереджати, бо у мене посудомийна машина розташована з самісінького переду при вході і для неї обов'язково потрібні стінки!
Недоліки
Представник зі мною зв'язався і недоліки ми виправили більш-менш!
Коментар
Дуже гарний колір як шафи купе, так і кухні!
Непрофессионализм
Коментар
Являюсь старым клиентом этой фабрики. В 2013 году приобрела кухню. В 2020, в связи с увеличением размеров кухни, дозаказала ещё 3 метра шкафов. Они пришли немного другого оттенка. Сейчас хочу поменять фасад, чтоб было одинаково (цвет). Сегодня столкнулась с проблемой. Один из элементов кухни на фабрике уже не делают. Я предлагала менеджеру миллион вариантов решения. Не хочу описывать всю проблему, не хочу "грузить" читателей. Просила её перезвонить в цех, уточнить, возможно ли сделать, как я советую. На сайте фабрики написано "изготовим по индивидуальным размерам", на самом деле это не так. Получается, что это не правда, по индивидуальным размерам они не делают. Менеджер проявила свою некомпетентность и не профессионализм, лень. Заказ сформирован был без этой секции кухни, и составлял почти 6000 грн. Неужели из за таких работников фабрика готова терять постоянных клиентов, и заработок? (((. Из за таких вот менеджеров по приёмке заказов, компании и исчезают с рынка.
Лояльность? Нет, не слышали(((. Не рекомендую эту фабрику.
Якісна кухня
Переваги
Сучасний дизайн і якість
Коментар
Замовили кухню з фасадами мдф. Хороша якість, матовий колір виглядає дуже красиво і сучасно. Вдячна магазину за якісне обслуговування.
Шкаф купе
Коментар
Довольна! Качество порадовало, смотрится в интерьере отлично. Рекомендую!
Файли
хороші меблі
Переваги
швидко і якісно
Недоліки
не знайшов
Коментар
придбав кухню. зробили як і пообіцяли вчасно. доставка зручна, без проблем зібрали. кухня по дизайну та якості сподобалась.
Спальня Еко
Переваги
Ціна
Коментар
Замовили спальню (ліжко, шафу-купе, комод та дві тумби). Приємно здивувала якість меблів за доступну ціну. Рекомендую!
Шкаф купе
Переваги
Упаковка, качество
Недоліки
-
Коментар
Купили простенький шкаф купе с зеркалом. Доставили в срок, в сборке шкафа проблем не возникло. Упаковка порадовала, надежная.
Кухня і прихожа
Коментар
Купили від фабрики комфорт кухню і прихожу. Доставили та зібрали в срок, меблі красиво і сучасно виглядають, ми задоволені.
Рекомендую кухню хай-тек
Переваги
Много секций, среди которых можно выбрать именно то, что нужно мне
Коментар
Достойная мебель, много секций на выбор, цветовая гамма большая. Сделали в срок, рекомендую.
Файли
Шафа-купе в прихожу та тумби для кухні
Переваги
Сподобався широкий асортимент всіх виробів (тільки у Вас вийшло підібрати шафу-купе під наявні розміри), професійно розроблено фабричне пакування готових частин виробів (замовляв не так давно в інших виробників - в них набагато гірше це зроблено, відповідно при транспортуванні виникали певні дефекти на поверхнях), чітко працює відділ контролю (це видно по певних вкладених документах), наявність досить послідовних малюнків для складання виробів, і навіть є папірці де вказано коли і на якому обладнанні виконано певні технологічні операції (відповідно на виробах досить чітко і в потрібних місцях нанесені відмітки для скручування та свердління...в інших виробників з цим часто виникали неточності...це перевірено на власному досвіді), безкоштовна доставка заказу фірмою (сума заказу була близько 8 тис.грн.)
Недоліки
Два рази переносився час доставлення товару (на скільки видно по документах товар був уже готовий на перший оговорений термін, тому це питання до логістиків фірми), тому прийшлось підстроюватися аж два рази, що вийшло не дуже зручно, враховуючи час відпусток.
Коментар
В цілому дуже задоволений продукцією та доставкою продукції фірмою (при використанні перевізників в інших заказах, від інших фірм навіть змогли зламати стінку шафи з ДСП, хоч наклейки на упаковках були, що обережно скло).
Шкаф з фотодруком
Переваги
Якість
Недоліки
Все добре
Коментар
Купили собі шкаф з фотодруком, шкаф чудовий, легкий у зборці, збирали самі по інструкції у вкладенні, ми задоволені.
П
Коментар
Замовляли матрац дитячий. Прийшов вчасно в зазначений термін. Надії Володимирівні, дякую особисто! Якість та жорсткість матрацу відмінна-яку й хотіли. Якість та ціна рівняється задоволений покупець. Дякую! Якомога більше Вам задоволений покупців!
Кухней довольны
Коментар
Покупали кухню, покупкой довольны! Качество хорошее, все в комплекте есть, буду рекомендовать фирму!